Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: List
ro: Listă

en: View
ro: Afișează

en: Theme
ro: Temă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Select
ro: Alege

en: View: @view
ro: Vizualizare: @view
