Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: List
te: జాబితా

en: View
te: చూడు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
