Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Select
th: เลือก
