Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: List
uk: Список

en: View
uk: Перегляд

en: Theme
uk: Тема

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Select
uk: Вибір

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний

en: View: @view
uk: Вид: @view

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: Theme: @theme
uk: Тема: @theme
