Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: View: @view
bo: མཐོང་རིས། @view
