Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: List
el: Λίστα

en: View
el: Προβολή

en: Theme
el: Θέμα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Select
el: Επιλογή
