Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Select
et: Vali

en: View: @view
et: Vaade: @view
