Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: List
fi: Lista

en: View
fi: Näytä

en: Theme
fi: Teema

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Select
fi: Valitse

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma

en: View: @view
fi: Näkymä: @view
