Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: List
fr: Lister

en: View
fr: Voir

en: Theme
fr: Thème

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Select
fr: Sélectionner

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre

en: View: @view
fr: Vue : @view
