Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: List
gl: Lista

en: View
gl: Ver

en: Theme
gl: Tema

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Dark
gl: Escuro
