Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: List
hr: Popis

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji
