Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: List
ku: لیستە

en: View
ku: پیشاندان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
