Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: List
pl: Lista

en: View
pl: Widok

en: Theme
pl: Skórka

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Select
pl: Wybierz

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny

en: View: @view
pl: Widok: @view
