Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: List
ru: Список

en: View
ru: Просмотр

en: Theme
ru: Тема

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Select
ru: Выбрать

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный

en: View: @view
ru: Представление: @view

en: Theme: @theme
ru: Тема: @theme
