Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: View
ta: பார்

en: Theme
ta: தீம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
