Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: List
tr: Liste

en: View
tr: Görüntüle

en: Theme
tr: Tema

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Select
tr: Seç
