Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: View
vi: Xem

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Select
vi: Chọn

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
