Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Track
bs: Prati
