Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: List
hi: सूची

en: View
hi: देखें

en: Theme
hi: थीम

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Track
hi: पथ
