Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: List
id: Daftar

en: View
id: Lihat

en: Theme
id: Tema

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Track
id: Telusuri

en: Select
id: Pilih
