Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: List
ne: सूचि

en: View
ne: दृश्य

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Track
ne: पथ
