Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Track
sk: Sledovať

en: Select
sk: Zvoľte

en: View: @view
sk: Zobrazenie: @view
