Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: List
ast: Llista

en: View
ast: Vista

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Track
ast: Rastrexar
