Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: List
az: Siyahı

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Select
az: Seçin
