Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: List
da: Vis

en: View
da: Vis

en: Theme
da: Tema

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Track
da: Følg

en: Select
da: Vælg

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt
