Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: List
es: Listado

en: View
es: Ver

en: Theme
es: Tema

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Track
es: Seguimiento

en: Select
es: Seleccionar

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro

en: View: @view
es: Vista: @view
