Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Track
eu: Aztarna

en: Select
eu: Aukeratu
