Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: View
gu: જુઓ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Select
gu: પસંદ કરો
