Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: View
hy: Դիտել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա
