Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: List
is: Listi

en: View
is: Skoða

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Track
is: Rekja
