Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: List
jv: Daftar

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
