Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: View
km: មើល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Track
km: តាមដាន​
