Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Track
mn: Трак
