Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: List
sl: Seznam

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Track
sl: Sledi
