Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: List
sv: Lista

en: View
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Track
sv: Spåra

en: Select
sv: Välj

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt

en: View: @view
sv: Vy: @view
