Media entity Spotify (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
