Media entity Twitter (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Media
fr: Média

en: Consumer key
fr: Clé du client

en: Consumer secret
fr: Clé secrète du client

en: Field with source information
fr: Champ avec information source

en: Field with Consumer secret
fr: Champ avec clé secrète du client
