Media entity Twitter (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Media
sk: Médiá

en: User name
sk: Meno používateľa

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.
