Media entity Twitter (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Media
vi: Phương tiện

en: User name
vi: Tên người dùng

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.
