Media entity Twitter (8.x-2.10) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Add
is: Bæta við

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.
