Media entity Twitter (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Media
el: Μέσα

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.
