Media entity Twitter (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: The directory %directory does not exist.
hi: निर्देशिका %directory अस्तितव में नही है|
