Media entity Twitter (8.x-2.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Add
eo: Aldonu

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.
