Media entity Twitter (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།
