Media entity Twitter (8.x-2.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Add
et: Lisa

en: Media
et: Meedia

en: User name
et: Kasutajanimi

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Add @type
et: Lisa @type

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.
