Media entity Twitter (8.x-2.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: The directory %directory does not exist.
ml: പ്രസ്തുത ഡയറക്റ്ററി %directory നിലവിലില്ല.

en: The directory %directory is not writable.
ml: പ്രസ്തുത ഡിറക്റ്ററി %directory എഴുതാൻ അനുവദിക്കുന്നില്ല.
