Media entity Twitter (8.x-2.6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Add
af: Voeg by

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
