Media entity Twitter (8.x-2.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Add
cs: Přidat

en: Media
cs: Média

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.
