Media entity Twitter (8.x-2.6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Add
eu: Gehitu

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.
