Media entity Twitter (8.x-2.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Add
pt: Adicionar

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: The directory %directory does not exist.
pt: O diretório %directory não existe.

en: Add @type
pt: Adicionar @type

en: The directory %directory is not writable.
pt: Não é possível escrever no diretório %directory.
